.

Голем Мултифункционален Биро Организатор, BREIS Шминка за Складирање за Eyeshadows, Concealers, Прав, лак,12.01x 6.89x 5.24 (Бело)

Голем Мултифункционален Биро Организатор, BREIS Шминка за Складирање за Eyeshadows, Concealers, Прав, лак,12.01x

DEN 431.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал - Шминка организатор е изработен од ABS пластика со мазна површина, компактен и едноставен дизајн.Совршена Големина - 9.65"L x 4.8"W x 3.67"H. шминка организаторот има 10 прегради и две мали фиоки.Голем Капацитет - Овој мултифункционален шминка организатор продавници и организира шминка на палети, eyeshadows, concealers, прав, лак, лосиони, парфеми, шминка четки и повеќе.Никогаш не надвор од Стил - Совршени за секоја соба и канцеларијата, како стилски начин да останете организирани.Совршен шминка единица за складирање и десктоп направа за складирање.Овој мулти-функција организатор е лесно да се чисти, средена бесплатно со ефикасен пристап во секое време.Ако сте незадоволни, 100% наплата.Никогаш не трошете пари.Ако сте како повеќето жени, што може да има голем број на козметика на вашиот гардеробер, од лосиони и hairspray да кармини и фондацијата.Ако не се правилно организирани, овие лична нега предмети може да предизвика хаотична хаос што го прави подготвува тешко.Да се задржи вашата козметика уреден, треба да се има нешто да се организира со нив.Да се биде во можност да ги изолирам во прегради може да ви помогне да го најдете она што ви треба со леснотија.

Главните својства