.

Blackhead Отстранување Алатка, Blackhead Правосмукалка Професионална Камера за Сите Типови на Кожа за Салон за Убавина за Домашни

Blackhead Отстранување Алатка, Blackhead Правосмукалка Професионална Камера за Сите Типови на Кожа за Салон

DEN 1464.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кожата Детекција : 6 Супер големи оптички светилка монистра околу built‑in high‑definition камера за прецизно позиционирање, повеќе интуитивен откривање на кожата услови.Намалување на Blackheads : Сина светлина заштита, анти двоен ефект поправка, 415nm бранова должина, ефикасно го инхибираат лачење на лојните жлезди нафта, намалување на порите блокада и blackheads и акни.Погоден за Сите Типови на Кожа : Висок степен на вшмукување е погодна за мрсна кожа, средни одделение вшмукување е погодна за мешана кожа, и низок степен на вшмукување е погоден за сува кожа.Пора Чистење : Порите се чистат повеќе темелно.Пред цицање blackheads, примена на топлина со топлинска главата може брзо да се помогне отвори порите и да го ублажи blackheads.Големи Батерија Капацитет од 2000 m Ah батерија капацитет, долго траење на батеријата, standby Тип C полнење порта е светлина и мали, и тоа е исто така погодно да се носат на патување.Функција : 1. Кожата Детекција : 6 Супер големи оптички светилка монистра околу изграден во high definition камера за прецизно позиционирање, повеќе интуитивен откривање на кожата услови.2. Пора Чистење : Порите се чистат повеќе темелно.Пред цицање blackheads, примена на топлина со топлинска главата може брзо да се помогне отвори порите и да го ублажи blackheads.3. Намалување на Blackheads : Сина светлина заштита, анти двоен ефект поправка, 415nm бранова должина, ефикасно го инхибираат лачење на лојните жлезди нафта, намалување на порите блокада и blackheads и акни.4. Големи Батерија Капацитет од 2000 m Ah батерија капацитет, долго траење на батеријата, standby Тип C полнење порта е светлина и мали, и тоа е исто така погодно да се носат на патување.5. Погоден за Сите Типови на Кожа : Висок степен на вшмукување е погодна за мрсна кожа, средни одделение вшмукување е погодна за мешана кожа, и низок степен на вшмукување е погоден за сува кожа.Како да го Користите : 1. По основните обраснат на лице-чистење, долго притискање на копчето на производот за да го вклучите, и тогаш кратко притиснете го режимот на копчето за да ја одберете топлина number mode (режим на копчето е црвена вклучено), и се помогне отвори порите на делови кои треба да се грижат.2. Изберете соодветен совет и инсталирај го на главата на инструментот.3. Отвори мобилниот телефон е WLAN конекција за да ја meshwork почнувајќи со "F31", потоа отворете го Убавина Батлер СТАН&n.

Главните својства