.

Двојно Крилја 24Pcs 3D Пеперутка Ѕид Налепници Шарени DIY Отстранлив Уметност Оркестарот Занаети за Расадник Училница Канцеларии Деца Девојка Момче Бебе Спални Бања Д?

Двојно Крилја 24Pcs 3D Пеперутка Ѕид Налепници Шарени DIY Отстранлив Уметност Оркестарот Занаети за Расадник

DEN 162.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Целосно 24pcs живописни розова 3 D двојно крило пеперутки.Совршен дизајн. 100% сосема нов и врвен квалитет на материјалот.Издржлив, лесен за чистење, со повеќе корисникот живот.Доаѓа со лепило за да се помогне да ја прикачите на ѕид.Секој ѕид се држи со магнети и лепак.Совршен подарок за било какви посебни прилики како Божиќ, свадба, роденден, годишнина, ангажирање, ново бебе.Каде тие се, во прозорецот прикажува, или на маса декорации, тие се направи спектакуларен приказ, и да се донесе во вашиот дом за живот!!!DIY форма со себе, многу посебни соба за вас.Бренд "Smart Wall Station" се регистрирани и заштитени.

Главните својства