.

Брада Обликувањето Алатка со МЕЧКА БРАДА НЕГА | Сите во Еден Брада Shaper за Мажите, Стил Образец Чешел, Совршен за Директно Симетрична Намали, Goatee и Вратот Линија, Муст

Брада Обликувањето Алатка со МЕЧКА БРАДА НЕГА | Сите во Еден Брада Shaper за Мажите, Стил Образец Чешел, Совршен

DEN 215.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ВЕ МОЛИМЕ ПРЕСТАНЕ ДА ПЛАЌА ДОПОЛНИТЕЛНИ ПАРИ!!!ЗАТОА што со нашите брада обликувањето алатка за мажи можете да го направите подобар директно намалување на деколте, образ линија, и вилицата линија од вашиот бербер.ТОА Е СУПЕР ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА!!!Детални инструкции ќе ви помогне да се разбере како да го користите образецот алатка.НАЈДОБАР ДИЗАЈН!Ние го зеде предвид сите желби на нашите клиенти.АКО НЕ ВИ СЕ ДОПАЃА ТОА 100% ПАРИ НАЗАД!.ИЗДРЖЛИВА ПЛАСТИКА!!!Нов Чешел Shaper Е направен од издржлива пластика.Не се скрши во џеб!.ОДЛИЧЕН ЗА КОЈА БИЛО ГОЛЕМИНА НА БРАДА!!!Совршен за кратка или долга брада.Ќе ви помогне да изгледа вашиот најдобар фали вашиот confidents.Дали сакате да изгледа како вистински човек?Секогаш сакав да расте брада и да престане трошењето на парите на жилети?Но, ќе се запре со мислата за трошење на повеќе пари и време да ги посети на бербер, да ги задржи совршен брада?Имам одлична вест за вас.Ако сте читате ова, тогаш вие сте еден чекор подалеку од решавање на овој проблем.Брада Обликувањето Алатка со Мечка Брада Нега ќе заштедите време и пари!Брзо и лесно да се донесе вашата брада во одличен изглед.И сите што треба да направите е да уживате во женското внимание!.

Главните својства