.

ПЕТИ Отпорност на Вода Веслање Машина Молчи Кардио Тренинг со LCD Дисплеј Домашна Фитнес Тренингот 440lbs Максимален Капацитет

ПЕТИ Отпорност на Вода Веслање Машина Молчи Кардио Тренинг со LCD Дисплеј Домашна Фитнес Тренингот 440lbs Максимален

DEN 10799.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Отпорност на вода : водата веслање машината е специјално дизајниран за да се пристапи на вистински удар на водата, правење на вашиот веслање искуство повеќе реални и предизвикувачки.Тоа ќе ви помогне да се изгради до вашиот аеробик кондиција, факелот калории, и sculpt вашиот назад, hamstrings, и glutes.Тишината Тренингот : Со тивок благотворно шум од многу вода, ти никогаш нема да го наруши вашето семејство или соседи додека давање на себе на вистински вода веслање искуство, висока е само 30 DB нормално, можете да ред на леснотија и наутро и навечер.Корисна Транспорт Тркала : Оваа опрема е зајакната со тркала, кои им овозможуваат лесен транспорт, отстранување на потреба да го носи тоа од една соба во друга.Голем LCD Монитор : голем LCD монитор на вода веслање машина песни вашиот фитнес податоци, вклучувајќи време, брзина, калории толпата и така натаму, што го прави вежбањето поинтересно.Се изгради За Домашна Теретана : внатрешна веслање машина е направен со алуминиумска легура двојна шини, што го прави совршен за секојдневниот тренинг.Вода rower димензии : 77.5 L x 21.6 W x 21.2 H инчи; Тежина : 66 Фунти; Максимална Корисникот Тежина Капацитет : 330 фунти. ✪ Зошто Да Го Одберете Нас? - Вода Resistance The ножеви на вода веслање машина обезбеди неограничен отпор и динамичен одговор предизвикан од хармонична интеракција со вода, луѓето и им даваат реална веслање тренингот искуство.- Транспарентна Вода Tank It има висока светлина, повеќе отпорност, отпорност на корозија, и висока температура отпор.Не само поздравниот во резервоарот е јасно видлива, но исто така и на квалитетот на водата е свежа и не е лесно да се влоши.- Мулти-Функционални LCD Monitor The Rower екранот панел покажува податоци на Калории, Време, Смета и на Далечина, следење на обуката податоци за време на работа надвор.- Не се Лизга Нога Pads The веслање машина со не се лизга нога педали кои ќе обезбедат долниот дел од телото стабилност без оглед на вежбањето интензитет.✪ Спецификација : - Материјал : Пепел Дрво Рамка во Собранието Големина на : 77.5*21.6*21.2 инчи/197*55*54cm (L*W*H) Тежина Капацитет : 150kg/330lbs - Функција : Ублажување на ' Рбетниот Притисок, Заштита на Колена, ги ублажува Рамената и Грбот, да се Спречи Lumbar Мускулите Вирус✪ Одлична Услуга : - Ние нудиме 100% враќање на Пари или Размена ако производот има било кој квалитет на прашања, може да се купи со доверба.- Ние нудиме 24 часа онлајн сервисот, ве молиме слободно да ни порака ако имате било какви прашања.Ви благодариме за добра комуникација!- Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-15 работни дена.

Главните својства

- Material:
Ash Wood Frame
- Assembly Size:
77.5*21.6*21.2inches/197*55*54cm (L*W*H)
- Weight Capacity:
150kg/330lbs
- Function:
Relieve Spinal Pressure, Protect Knees, Alleviates Shoulders and Back Pain, Prevent Lumbar Muscle Strain
✪ Excellent Service:
- We offer 100% Money Back or Exchange if the product has any quality issues, you can buy with confidence. :
- We offer 24 hours online customer service, please feel free to message us if you have any questions. Thanks for good communication! :
- We promises to ship within 24 hours, and the delivery time is 7-15 working days. :