.

Браун CCR5+1 Исчисти & се Обнови Чистење Кертриџ, 6 Парче

Браун CCR5+1 Исчисти & се Обнови Чистење Кертриџ, 6 Парче

DEN 1199.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

6x Браун Серија Замена касети со чистење течност (170ml).Лимон Свежи - Свеж лимон вкус за дневно свежо чувство кога бричење;Негување масла се заштити бричење систем на жилет;Лесно замена / еколошки;Чистење кертриџ за оптимални хигиена.

Главните својства