.

10pcs Мултифункционален Електрични Хлапак Четка за Чистење, Практични Тример за Чистење со Четка Слама Отстранување Хлапак Cleaning Tool

10pcs Мултифункционален Електрични Хлапак Четка за Чистење, Практични Тример за Чистење со Четка Слама Отстранување

DEN 191.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Мултифункционален четка】— Оваа четка може да се користи не само како брада четка, но исто така и за чистење фризерски ножици.Тоа е погоден за фризери и лични населението, а исто така може да се користи за чистење на мали апарати за домаќинство, компјутерски додатоци и домаќинствата. 【Високо квалитетен материјал】— Главно направени од PP материјал, таписерии изработка, четка главата е, исто така, многу силна и мека, може да се грижи на секој агол на хлапак, кои ви даваат подобра искуство. 【Мини големина】— електрични хлапак четка е мал во големина, лесно да се носат и продавница, светлината може да се обезбеди полесно работење и контрола, може да се стави на електрични ножици за чистење со четка во вашата торба за туристички или бизнис употреба. 【Основни алатки за фризери】— Од најлон хлапак чистење со четка е практичен и разновиден.Тоа е основна алатка за сите фризери и фризери, и неговата мини големина е исто така погоден за домашна употреба и патување. 【Гаранција】— Нашите не само што посветува внимание на квалитетот на производите, но, исто така, се грижи за нашите клиенти шопинг искуство и го користат искуство.Ако има било какви проблеми со производите се доставуваат до вас, ве молиме да бидат слободни да контакт.Спецификација : Предмет Тип : Хлапак Чистење со Четка Материјал : ПП се Справи со+Најлон Боја на Коса : Црна справи и бела коса Количина : 10pcs Употреба : се Применува за мали апарати за домаќинство, компјутерски додатоци, апарати за чистење, итн.Пакет Листата : 10 x Хлапак Чистење со Четка.

Главните својства

Item Type:
Shaver Cleaning Brush
Material:
PP Handle+Nylon Hair
Color:
Black handle and white hair
Quantity:
10pcs
Uses:
Applicable to small household appliances, computer accessories, household cleaning, etc.
Package List:
10 x Shaver Cleaning Brush :