.

Bling Автомобил Кристал Phone Држач за во Автомобил Воздухот се Пропустливи Автомобил Шофершајбната Универзална 360° Прилагодливи Автомобил Телефон Планината Носитело

Bling Автомобил Кристал Phone Држач за во Автомобил Воздухот се Пропустливи Автомобил Шофершајбната Универзална

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

▶Висок Квалитет : Ова е направен од високо-квалитетна ABS пластика и кристал материјали за совршен и практични bling автомобил телефон носителот, исполнет со висок квалитет на bling rhinestones, пенливо, bling phone држач за во автомобил е одлична декорација за вашиот автомобил, Кога светлината хитови тоа правилно, phone држач за автомобил ќе блесне како вашиот омилен накит, Секоја цел, ќе му даде две кристал автомобил очила за сонце носителот клипови,што е апсолутно вредност за пари. ▶Лесно да се Инсталира : Можете лесно да го инсталирате овој мобилен телефон за во автомобил гората без алатки, За вшмукување чаша, ја исчистите површината на табла или шофершајбната каде мобилен телефон носителот ќе биде ставен, За клип, инсталирајте тоа директно, се стегне, потоа вметнете ја во воздух излезот од автомобилот, кристал автомобил телефон носителот планината е мал и компактен, па тоа ќе не блокира линија на погледот кога возење, погоден за повеќето општи паметни телефони и GPS уреди. ▶Две Методи за Одредување : Automatic воздух излезот тип или ставете тип, можете да го промените се пропустливи клипот или гел подлога во секое време колку што е потребно, телефон држачот е многу стабилен и може да биде стегната под никакви околности за време на возењето.Овој автомобил телефон планината може да се користи не само за отвори, но исто така и за ветробрани, и не влијаат на полнењето на телефонот. ▶Совршен Подарок : мобилен телефон автомобилот cradles е совршена комбинација на едноставност, мода и функција, го Користите вашиот мобилен телефон безбедно и ефикасно во автомобил, се потпираат на автомобил мобилен телефон на сопственикот издржливост, практичност и луксузен изглед, овој телефон автомобил носител е убаво стокмено подарок, тоа е одличен подарок за пријатели, колеги и семејство. ▶100% Задоволство Гаранција : Ако имате некои проблеми со нашите телефонски автомобил планината, едноставно контакт со сервисот за проблеми им помогне на, делови, замена или враќање на средствата.Автомобил Мобилен Телефон Планината Спецификација Материјали : Пластика, bling rhinestones Пакет се Вклучуваат : 1*Автомобил Телефон Носителот, 2*Автомобил очила за сонце Носителот Клипови Боја : Бела Примена предмет : Табла, Воздухот се Пропустливи, Шофершајбната и други стабилна место.

Главните својства