.

Custom Name Транспорт Тема - Авион На Небото за Моето Бебе - Бебе Момче / Девојка - Ѕидот Decal Расадник за Дома во Спалната соба на Децата (СУМ) (Широк 40 x 22 Height)

Custom Name Транспорт Тема - Авион На Небото за Моето Бебе - Бебе Момче / Девојка - Ѕидот Decal Расадник за

DEN 1900.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

✔ ЦЕЛОСНО ИНДИВИДУАЛИЗИРА – име оркестарот за ѕид ви овозможува да изберете било име, со сите бои и свој уникатен прилагодено дизајн или нашиот дизајн за вашата спална соба ѕид декорација. ✔ УНИСЕКС – На широк опсег на боја на опции ви овозможува да изберете расадник ѕидни украси, без оглед на вашето бебе родова, изберете боја која ви се допаѓа најмногу и ние ќе го стори останатото. ✔ ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ – Без комплексен метод или дополнителен хардвер се потребни за pasting овие расадник име ѕид decals.Само избрише вашиот ѕид чисти, бидете сигурни дека нејзините масло слободни, кора исклучување на налепница и се применуваат полека. ✔ ПОДГОТВЕНИ ДА ги КОРИСТАТ Овие бебе име decals за расадник дојде пре-сече и не треба да се направи нешто.Тоа ви заштедува време и не треба да се отстранува вишокот на налепница, само тргни исклучување на налепница и се применува. ✔ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ – премиум квалитет бебе бебе соба ѕид decals се џеб пријателски, но се Направени во САД и прецизно да се намали со користење на компјутерски водени машина за точни дизајн.Направи со било име - момче или девојка, без оглед на должината на името.Името може да се додаде во било која од 25+ бои, кои се движат од бела и жолта боја со други нијанси како carnation розова и лаванда.Изберете од било на четири големини на располагање најдобро одговара на вашиот детето расадник ѕидни декорации.Првото име почетна уредно ставени во позадина на името.Им даде на вашите деца соба на ноќ преуредување тие заслужуваат со Cryptonites возбудлива спектар на името decal ѕид налепници.Изберете од било на бројни дизајни на располагање.Експериментирате со различни бои, големини, и имиња.Одговара на секој и секоја соба.Донесе вашите деца бебе соба и спалната соба на живот со овие возбудливи custom name ѕид decals!Кој елегантен, едноставен дизајн, можете да : .Направи со било име - момче или девојка, без оглед на должината на името.Името може да се додаде во било која од 25+ бои, кои се движат од бела и жолта боја со други нијанси како carnation розова и лаванда.Изберете од било на четири големини на располагање најдобро одговара на вашиот детето расадник ѕидни декорации.Првото име почетна уредно ставени во позадина на името.Им даде на вашите деца соба на ноќ преуредување тие заслужуваат со Cryptonites возбудлива спектар на името decal ѕид налепници Изберете од било на бројни дизајни на располагање Експериментирате со различни бои, големини, и имиња Одговара на било која и секоја соба.

Главните својства