.

HiGift 2 Пакет Бела Венец Закачалка за Пред Врата, Долго Метал Над Вратата Кука за Божиќ и Партија Венец Прави Декорација, Виси Облека, Крпи, Венци, Кеси, 15

HiGift 2 Пакет Бела Венец Закачалка за Пред Врата, Долго Метал Над Вратата Кука за Божиќ и Партија Венец Прави

DEN 1802.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ СИЛНА МЕТАЛ - бела врата закачалка кука Конструиран за да се одржи венци, крпи, украси и други предмети со релативно количина на тежина без никакво прашање.Овој здрав метал обезбедува површини не се оштетени со мазни слој да се вклопуваат во со твоите дома декор.ТЕНОК ДИЗАЈН - Дизајнирани да одговараат на вашите оркестарот, оваа кука, ќе натпревар речиси секоја животна средина со леснотија.Ултра тенок дизајн овозможува монтирање во речиси секоја соба, како и.Врати се затвори без никакво прашање. 15in Долго - Ова 15"долго рамен кука е доволно долго за стандарден вратата,и дека не е премногу краток за високи врати.ова долго и тешко кука повеќето украси и облека предмети со леснотија.Овие беа инженерство со современи вратата височини на ум да се задржи елегантен изглед.Scarfs и палта ќе висат со стил.БЕЗ ЗАВРТКИ - Дека е во право!Само шамар метална кука на вашата врата и ти си во бизнис.Нема потреба да завртка и да го оштети вашиот дом, само се кука тоа!Тоа е така лесно.Количината на меморија ќе треба ќе се зголеми и спаси тони на просторот.ПРИЛАГОДУВАЊЕ - врата закачалка кука за венец бел е одличен декор материјали за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, Велигден, Лето, на Пролет, итн.Овие бела врата закачалка кука за венец се направени на тешки метали да го издржат сите видови на временските услови и годишните времиња.Бела боја - совршени за бела врата. 15 инчен должина На правото големина за вашата врата.Направен од Тешки метали - тоа може да се одржи било која тешки венци за долго време се користи.Бела боја - совршени за бела doors15 инчен должина На правото големина за вашата пред door Made на Тешки метали - тоа може да се одржи било која тешки венци за долго време се користи. 2 парчиња венец закачалка за пред врата бело - 15 инчи.Ние со нетрпение очекуваме да слушнеме од вас, ако нашите производи се корисни за вашиот одмор венец украси.

Главните својства