.

MTH ВОЗОВИ; MIKES ВОЗ КУЌА SUNOCO Инка Проток Резервоарот АВТОМОБИЛ

MTH ВОЗОВИ; MIKES ВОЗ КУЌА SUNOCO Инка Проток Резервоарот АВТОМОБИЛ

DEN 1679.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 96444. Инка Проток Резервоарот Автомобил - Sunoco Бр 24552, 24548 Intricately Детални, Трајни ABS Тело Шарени, Атрактивна Боја Шема Метални Тркала и Оски Умре-Фрлија 4-Тркала Камиони Брзо-Агол Тркала Поставува Игла-Точка Оски О Скала Kadee-Компатибилен Спојка Монтажа Влошки Посебен Метал Парапети 1 : 48 Скала Димензии Единица Мерки : 11" x 2 5/8" x 4" Работи На О-27 Криви ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.

Главните својства