.

1/4-20 x 3/4 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Црвена Knurled Круг Пластични Преголеми Knob - Стандард/Груб Навој Thumbscrew - Должина на: 0.750 - со гордост Изграден во САД - Пакет

1/4-20 x 3/4 Палец Завртка од не 'Рѓосувачки Челик - Црвена Knurled Круг Пластични Преголеми Knob - Стандард/Груб

DEN 335.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

✔ 1/4"-20 x 3/4" Thumb Screw w/Црвена Knurled Круг Knob. ✔ 4 Пакет ✔ со гордост Изграден Во САД. ✔ Отпорни На Корозија Од Не ' Рѓосувачки Челик ✔ Еднократно. ✔ Не Се Потребни Алатки ✔ Издржлива Пластика Knob. ✔ Палецот Завртка Депо Кавга Слободен Живот Гаранција.Палец Завртка Спецификации : Навој Дијаметар : 0.250" (1/4")Конец на Теренот : 20 (unc завршетоци со)Завртка Должина : 0.750" (3/4")Целосно Навој : Yes Minimum Тема Должина : Full Thread Материјал : 18-8 Нерѓосувачки Челик Knob Стил : Преголеми Knurled Round Knob Боја : Red Knob Дијаметар : 1.000" (1") Knob Висина : 0.313" (5/16") Knob Материјал : Acetal Пластични Сите Палецот Завртка Депо Производи Се со гордост Изграден Во САД & Поддржани од Страна на Кавга Слободен Живот Гаранција.Фабрика Директни Палецот Завртки Се Изградени & Превезува На Истиот работен Ден За Нарачки Поставени од Страна на 2 PM CST.Посетете Ја Нашата Продавница За Повеќе Опции, Вклучувајќи Стотици Метрички & Стандардна Тема Големини, 4 Knob Стилови, Во 5 Бои : Црвена, Црна, Жолта, Сива & Бело.Ви Благодариме За Поддршка На Американско Семејство Во Сопственост На Мал Бизнис.

Главните својства