.

Ailun 2Pack за Приватност Екран Заштитник Компатибилен за iPhone 13 Про Max[6.7 инчен] + 2 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник, Анти Шпионски Приватни Калено Стакло Филм

Ailun 2Pack за Приватност Екран Заштитник Компатибилен за iPhone 13 Про Max[6.7 инчен] + 2 Пакет на камерата

DEN 452.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се работи За i Phone 13 Про Max[6.7 инчен] калено стакло екран заштитник и на камерата леќи на камерата заштитник.Кој максимална заштита од гребнатини, инциденти, и испакнатините.Ноќно снимање функција : специјално дизајнирани i Phone 13 Про Max 6.7 Инчен леќи на камерата заштитна фолија.Објективот на камерата заштитник усвојува новата технологија на "лесна" интеграција на зголемени реалност, со светлина и ноќно снимање функција, без потреба да се дизајнира флеш дупка позиција, кога блицот е вклучена во текот на ноќта, оригинален квалитет на фотографиите и видео записите може да се обнови.Висок Приватност : Задржува вашите лични, приватни, и чувствителна информација скриени од непознати лица,на екранот се видливи само за лицата кои се директно во предниот дел на екранот.Добри се избере кога сте во автобус,лифт,на метро или други јавни прилики.(Забелешка : Поради оваа приватност покрие ќе потемни сликата за да се спречи peeking очи во близина на вас,треба да ги вклучите вашиот уред display brightness up кога користите.).Најлесен Инсталација - ве Молиме да се види нашата инсталација видео туторијал пред инсталацијата.Отстранување на прашина и усогласување на тоа правилно пред крај на инсталацијата,без да се грижиш за меурчиња,уживајте во вашиот екран ако тоа не е таму. 99.99% High-definition јасно hydrophobic и oleophobic екран облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти,и зголемување на видливоста на екранот.

Главните својства