.

lilanping Домаќинство Енергија - Заштеда на Енергија - Заштеда на Мали Грејач, Канцеларија Мала Соларна Електрична Греалка, Брзо Греење, Независни Пламен се Префрлите

lilanping Домаќинство Енергија - Заштеда на Енергија - Заштеда на Мали Грејач, Канцеларија Мала Соларна Електрична

DEN 2032.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Јаглен резба е жив и три-димензионални, и пламен може да се претвори самостојно.Брзо греење брзина, греење на моќ.Прави топол воздух се движат нагоре од телото' s нозе.Големина-31.5x18x37.5cm.Површината усвојува високо квалитетни зајакнато стакло товарот површината, која се compressive и издржливи.Име на производ : Симулација на пламен оган Номинална фреквенција : 50 Hz Power : 1500 WSize : 31.5x18x37.5cm Употреба област : 15-20㎡забелешка : Сите податоци се рачно мери, има некои грешки, ве молиме да се разбере.Поради светлина и опрема, постојат некои разлики помеѓу бојата на сликата и бојата на објектот, кој и да е случај.Може да се користи само во затворен простор, на отворено.

Главните својства