.

Iceyon 55pcs Бучава Создателот Вметнете Штракаат Играчка Штракаат Поправка Фикс за Бебе Миленичиња Куче 22mm+18mm

Iceyon 55pcs Бучава Создателот Вметнете Штракаат Играчка Штракаат Поправка Фикс за Бебе Миленичиња Куче 22mm+18mm

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

☛☛Штракаат диск Рамен штракаат Ratteldose за шиење во бебе штракаат, cuddly играчки, полнети играчки или животинско играчки, teddies, кукли, или други шиење. ☛☛Совршен за поправка на кадифен играчки или кукли да квичат повторно.Совршен звук, не е премногу силен или досадни. ☛☛Звук : полни со пластични монистра што штракаат кога го допре и потресен. ☛☛Пакет Inclued & Големина : 50x Rattles 22mm+5x Rattles 18mm.Product_description Штракаат кутија за шиење во бебе штракаат, cuddly играчки, полнети играчки или животинско играчки.Се чини дека новороденчињата плачат многу.Можете да плаче насекаде, во секое време.Но, тие се, исто така, љубопитни за таинствениот свет, каде што сè е ново на нив.Значи, ако сакате да престане да плаче, оваа прекрасна штракаат е совршен избор за вас.Можете да шие ги во вашиот играчка или друго место за бебе активности.Тоа е исто така идеална објект за бебиња да оствари нов свет.Функција : Боја : бела *Материјал : Пластика. *Големина : Rattles Кутија 22mm/0.87" *Висок квалитет за меки и удобни допир без да се оштети. *За развој на истражување духови за бебиња. *Развивање на бебето чувство на допир и раката и окото координација на природен начин. *Совршена играчка за шетач, бебе превозникот или на креветчето. *Да подготви бебе внимание, да ги задржи нејзината од плачење. *Пакет, вклучувајќи : 50pcs*Rattles+ екстра 5pcs 18mm rattles за слободни.

Главните својства