.

HolYudaica Пакет на 5-Компјутери - Седиштето се Меша Бои рачно изработени Плетени Kippah за Мажи и Момчиња и Деца, Yamaka Капа од Израел - Kippot најголемиот Дел (Микс Линии, 17CM Раме?

HolYudaica Пакет на 5-Компјутери - Седиштето се Меша Бои рачно изработени Плетени Kippah за Мажи и Момчиња и

DEN 622.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

✡️ ИЗДРЖЛИВИ - Микс од Бои рачно изработени Плетени Kippah. ✡️ ВРЕДНОСТ - Пакет од 5 Меша Бои Kippah ТАКА МОЖЕТЕ да ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗА ПОМАЛКУ. ✡️ УНИКАТЕН - Увезени Од Израел На Holyland и Помагање на Еврејската од Израел. ✡️ СОВРШЕН - Големината на секој kippah е по желба : 1. 17 CM/6.7 инчен кога Falt, и 14 CM/5.4 инчен Раб до Раб, со оваа големина се Препорачува За Возрасни И Деца. 2. 15 CM/5.9 инчен кога Falt, и 13 CM/5inch Раб до Раб, со оваа големина се Препорачува За Главно за Деца. ✡️ ОДЛИЧНО - Многу Убаво Заклучување Високо-Квалитетни Judaica Kippah За Мажи и деца И Ќе Нозе Повеќето Возрасни И Деца Глави. ✡️ ИЗДРЖЛИВИ - Микс од Бои рачно изработени Плетени Kippah. ✡️ ВРЕДНОСТ - Пакет од 5 Меша Бои Kippah ТАКА МОЖЕТЕ да ДОБИЕТЕ ПОВЕЌЕ ЗА ПОМАЛКУ. ✡️ УНИКАТЕН - Увезени Од Израел На Holyland и Помагање на Еврејската од Израел. ✡️ СОВРШЕН - Големината на секој kippah е по желба : 1. 17 CM/6.7 инчен кога Falt, и 14 CM/5.4 инчен Раб до Раб, со оваа големина се Препорачува За Возрасни И Деца.2. 15 CM/5.9 инчен кога Falt, и 13 CM/5inch Раб до Раб, со оваа големина се Препорачува За Главно за Деца.✡️ ОДЛИЧНО - Многу Убаво Заклучување Високо-Квалитетни Judaica Kippah For Мажи и деца И Ќе Нозе Повеќето Возрасни И Деца Глави.

Главните својства