.

Junlinto,домашно Милениче Мачка Куче Чешлање Четка Правосмукалка Прилог Алатка Губат Косата Младоженецот, 32-милиметри

Junlinto,домашно Милениче Мачка Куче Чешлање Четка Правосмукалка Прилог Алатка Губат Косата Младоженецот, 32-милиметри

DEN 484.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина на четката : 11.5 cm x 7cm/4.49" x 2.73".Погоден За : Одговара за правосмукалки со дијаметар 32-милиметри.Предност:Четка користи TPE материјал, повеќе меки и удобни, ќе не боли на вашето домашно милениче.Карактеристики : 360 степени rotatable главата, лесен за чистење на вашето домашно милениче коса во различни агли.Пакетот вклучува : 1 x Милениче Четка Младоженецот Алатка.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на одличен избор за чешла вашето домашно милениче коса Одговара за правосмукалки со 32-милиметри дијаметар Четка користи TPE материјал, повеќе меки и удобни, ќе не боли на вашето домашно милениче Лесно да се чисти, вие само треба да притиснете на копчето за да го извади 360 степени rotatable главата, лесен за чистење на вашето домашно милениче коса во различни агли Како да го користите : Поврзете го правосмукалки Притиснете го копчето за контрола на брзината на проток, Тогаш можете да го отстраните вашето домашно милениче коса Спецификации : Четка материјал : TPE Рачка материјал : ABS Внатрешен дијаметар : 32-милиметри(приближно) големина на Четката : 11.5 cm x 7cm/4.49" x 2.73"(приближно) се Справи со главата должина : 12cm/4.68"(приближно) Боја : Зелена+Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Милениче четка(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Главните својства