.

Niaviben веб Камера 480p USB Компјутерска Камера со Надворешен Микрофон е Погодна за Webcast Онлајн Настава

Niaviben веб Камера 480p USB Компјутерска Камера со Надворешен Микрофон е Погодна за Webcast Онлајн Настава

DEN 1171.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

✤480p веб камера, специјално дизајнирана за видео повик, снимање на состанокот и игра.Лесно да се инсталира, tripod подготвени клип, USB камера, лесно може да се инсталира и се користи, plug and play, без дополнителни возачот.Автоматски се оптимизираат на слики за да ги направи да изгледаат одлично во снимањето, видео повик, онлајн настава и игри. ✤Компјутер, камера донесува сите стаклена леќа, професионални streaming media веб камера може автоматски прилагодете ги боите и осветлувањето за да се постигне природно осветлување, па дури и во слабо или слабо осветлување, секогаш можете да ја видите вашата убавина. ✤Со надворешен микрофон, оваа камера со дигитални стерео микрофон, со автоматска редукција на шум функција, прават звук повеќе чиста и појасна.Фиксен фокус лаптоп, десктоп веб камера може да фотографирате high-definition видео во широк агол до 110 степени, што е многу погодна за real-time streaming media, webinars, видео конференции итн.Бренд : Niaviben If имате било какви прашања во врска со лекот пред и по купувањето, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и го реши вашиот проблем што е можно побрзо.Ако сте незадоволни со решение, ќе дадеме се врати и враќање на услугата.Стандардна меѓународна превозот брзина е 10-20 дена.

Главните својства