.

Електричен камин lilanping Домаќинство Енергија - Заштеда на Топлинска Фан 3D Пламен Ефект Моќност 1500W Прегревање Заштита 23x15.5x25.5cm

Електричен камин lilanping Домаќинство Енергија - Заштеда на Топлинска Фан 3D Пламен Ефект Моќност 1500W Прегревање

DEN 1771.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Електричен камин простор грејач ви држи во пламен.PTC греење на елемент, висока моќност 1500 W, греење брзо и ефикасно.Големина-23x15.5x25.5cm.Напојување - моќност 1500 W, 220 v напон 50 HZ.Може да се стави тоа во вашата канцеларија, спална соба, гаража или студија и да ја однесете со вас.Име : Симулација пламен heater Power : 1500 W, Отценети напон : 220 V Номинална фреквенција : 50hz Size : 23x15.5x25.5cm пакување листа : Електричен камин×1notes : Сите податоци се рачно мери, има некои грешки, ве молиме да се разбере.Поради светлината и опрема, постои одредена разлика помеѓу бојата на сликата и бојата на вистински производ, и вистинскиот производ ќе преовладува.

Главните својства