.

Herboo Растенија Jamaican Коса Шампон+средство за смекнување на косата (2 во 1)

Herboo Растенија Jamaican Коса Шампон+средство за смекнување на косата (2 во 1)

DEN 300.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додава сјај за сите типови коса.Благотворно и tantilizing.Уживајте во извонредно привлечна се чувствувате на нашиот остров-одгледува sorrel & пипер-нане.Сулфат & Paraben слободни.Оваа сулфат & Paraben слободни длабоко чистење шампон + средство за смекнување на косата е 100% органско.Уживајте во извонредно привлечна се чувствувате на нашиот остров-одгледува sorrel & пипер-нане како што нежно чистење и состојбата на вашата коса.По shampooing печат во влага со твоите Herboo Заштитна Moisturising Коса Масло.

Главните својства