.

Бебе Момчиња Девојчиња Цртан филм Патики Не се Лизга Мека Единствена СТП Кожа Младата Креветчето Чевли за Деца Првиот Пешаци

Бебе Момчиња Девојчиња Цртан филм Патики Не се Лизга Мека Единствена СТП Кожа Младата Креветчето Чевли за Деца

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон. [ ДОБАР МАТЕРИЈАЛ ] - Лесни и Дише СТП Кожа и Памучна Ткаенина,Удобно Мека Трговци со Анти-пропадна Дизајн. [ МЕКА Insole Должина : 11cm/4.25 inches Size M : Препорачана Возраст : 6-12 Months; Insole Должина : 12 см/4.73 inches Size L : Препорачана Возраст : 12-18 Месеци; Insole Должина : 13 cm/5.12 inches Note : препорачаната возраст е само за ваша референца,ве Молиме мерка на вашето бебе е метри должина да се избере вистинската големина за вашата baby Besides не може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.-Пакетот вклучува : 1 пар на бебе чевли.

Главните својства