.

Електричен камин lilanping Симулација Пламен Core Украсни Греење Декорација Кабинет Римски Колона, Камин 750W - 1500w 62x63x22cm

Електричен камин lilanping Симулација Пламен Core Украсни Греење Декорација Кабинет Римски Колона, Камин 750W

DEN 1504.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

● Висока ефикасност и заштеда на енергија-750 W - 1500 W е погодна за различни соби и различни временски услови. ● Прилагодливи пламен големина прилагодувања за да ги задоволат вашите потреби. ● Dual - mode функција пламен ефект може да се користи на целата година. ● Големина-62x63x22cm.Материјал : железо рамка + калено стакло + греење вентилатор + смола лажни carbon Colour : Black Size : 62x63x22cm Power : 750 W-1500w пакување листа : Електричен камин×1 Precautions : 1. Производот е физички производ, но поради надворешни фактори( како бел ден, се прикаже и лични познавање на боја), вистинската боја зависи од производот што го добиваат.2. Над димензии се мерени рачно.Податоци за повикување само.

Главните својства