.

BEBARFER Бебе Момчиња Девојчиња Чевли Младата Платно Патики Против Пролизгување Единствена Прилагодливи Кука и Јамка Новородено Дете Прво Вокер Креветчето Чевли

BEBARFER Бебе Момчиња Девојчиња Чевли Младата Платно Патики Против Пролизгување Единствена Прилагодливи Кука

DEN 191.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Гумен ѓон. 【ДИШЕ】 - Повеќе тест,Breathability прави децата да се чувствуваат поудобно и повеќе придонесуваат за нивниот развој.НЕМА никаква стимулација на кожата на бебето. 【КОЖАТА-FRIENDLY】 - Овие патики се обезбеди исклучителна удобност со 100% Кожа за ѓон и платно, мазна, но дека нема да се фаќа за нивните нежни нозе!. 【ЛЕСНО вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА】 - Прилагодлив Кука И Јамка, изградба е флексибилен и лесен за сите-ден удобност.најважно е да остане на вашиот деца на нозе!. 【МОДА】- Згодна за било какви прилики,тоа е популарна со вашето дете.Симпатична стил костим за внатрешна одење,индексирање,играње,слика пукаат, дури и секојдневниот живот, облека и др.Најдобриот подарок за вашите деца.СОВЕТ - препорачаната возраст е само за вашиот референца.Ве молиме погледнете го големина на табелата и мерка на вашето бебе нозете пред да нарачате бебе девојки принцеза фустан чевли.Големина 1 : Пета до пети Должина : 11 cm/4.375 инчи,Препорачана Возраст : 0-6 Месеци;.Szie 2 : Пета до пети Должина : 12 см/4.75 инчи,Препорачана Возраст : 6-12 Месеци;.Големина 3 : Пета до пети Должина : 13 cm/5.125 инчи,Препорачана Возраст : 12-18 Месеци;.Двојно обрачот и јамка,начинот на носење на нога во голема мера ја подобрува ефикасноста на бебето да носи чевли и заштедува време.Не shoelaces, удобен и убава мода,совршен за години почнуваат да одиме.Мека Обвивка им помогне на бебето да се чувствуваат поудобно.,Воопшто не сакаат да го симнат.Против Пролизгување Мека Гума Единствена е Добро за Babys Нозе се Чувствуваат Земјата Природно.Е совршен за Здрав Раст и Одење.

Главните својства