.

JIJIAO Поправка и Замена на Делови Слушалка Џек Flex Кабел за Галакси S7 Edge / G935 Делови

JIJIAO Поправка и Замена на Делови Слушалка Џек Flex Кабел за Галакси S7 Edge / G935 Делови

DEN 796.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Голем дел во акции, ние испрати пакетот во текот на 24 работни часа.Тестирани пред превозот и 100% работи добро.Одличен за по-продажба на услуги.Тоа е совршено компатибилни со.Слушалка Џек Flex Кабел за Галакси S7 Edge / G935. Pls обезбеди доказ за слика или видео ако производот има проблеми по добивањето на pakcage во рок од 14 дена.За product1. Висок квалитет на слушалка џек flex кабел замена за Samsung Галакси S7 Edge / G935.2. Овој дел се користи за да го замени вашиот оштетени или нефункционален еден.3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.4. Инсталација на секој нов дел треба да биде направено од страна на квалификувано лице.Ние нема да бидат одговорни за било каква штета предизвикана во текот на инсталацијата.Предмети се испраќаат во рок од 3 дена(освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина.

Главните својства