.

Dritz 104T Отворот Алатки за Примена на 5/32-Инчен претходно биле вклучени

Dritz 104T Отворот Алатки за Примена на 5/32-Инчен претходно биле вклучени

DEN 159.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

За користење со Dritz 5/32-Инчен претходно биле вклучени, објект 104. Претходно биле вклучени се продава одделно.Претходно биле вклучени се користи како декоративни акценти.Употреба на Dritz Отворот Алатка да се применуваат Dritz 5/32 инчен претходно биле вклучени (се продава одделно).Претходно биле вклучени се користи како декоративни акценти на слоеви на светлината, средна тежина и тешка категорија ткаенини за да се создаде убава облека.

Главните својства