.

Преносни Bluetooth Звучници, SONGLOW Безжичен Звучник со 40W Гласно Стерео Звук, IPX7 Водоотпорен, Bluetooth 5.0 со Микрофон, Безжично Спарување, Подобрен Бас за Дом, Партија, на Отво?

Преносни Bluetooth Звучници, SONGLOW Безжичен Звучник со 40W Гласно Стерео Звук, IPX7 Водоотпорен, Bluetooth

DEN 1439.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

❶ ВИСТИНСКИ БЕЗЖИЧНА СТЕРЕО СПАРУВАЊЕ & ЗАЧУДУВАЧКИ ЗВУЦИ : Dual 20 W високи перформанси, моќен возачи ви обезбеди кристално добро, свежи mids и богат бас, доставување шокантно звук без дисторзија, дури и со максимална јачина на звук.Ако тоа не е доволно, Можете да ги купите два звучници во исто време за вистински high-definition сараунд звук со спарувањето на ВИСТИНСКИ БЕЗЖИЧНА СТЕРЕО функција, тоа е аудитивен искуство дека е навистина сигурен. ❷ ПРЕНОСНИ ОТВОРЕНО ГОВОРНИК : Мали димензии и мала тежина, може да се случи да се насекаде сакате за активности на отворено.Најлон носат-отпорни ткаенини технологија и силиконски lanyard се силни и издржливи, со што се овозможува да се откажам претседателот на ранец или возење велосипед лесно.Исто така погодна за рекреација, забава , канцеларија, затворен, пешачење, плажа, итн. ❸ IPX7 100% ВОДООТПОРНИ : IPX7 водоотпорен заштита заштита на говорникот против дожд, прав, снег, и spills, можете да уживате во музика кога ќе се прави отворено активности како пливање, кампување и на плажа, заштита на вашата звучникот од вода кога ќе се поврзете со ТВ & компјутер и телефон во секое време. ❹ НАДГРАДИ BLUETOOTH 5.0 ТЕХНОЛОГИЈА : Напреден Bluetooth 5.0 обезбедува поширока безжичен опсег (до 131ft) со повеќе стабилен и силен сигнал.Bluetooth 5.0 чип лесно да се чита музика игра листата и да се поврзете било уреди не само лаптоп, телефон, MP3, i Phone,i Pad, но, исто така, персонален компјутер, ТВ. ❺ 12Ч ИГРАЊЕ ВРЕМЕ : да се Чува на музика транспорт!Вграден-во со батерија li-ion гаранции 12 часа продолжи употреба со една целосно наполнет, уживаат во музиката и да се направи повици (изградена-во Miciophone) во текот на активности на отворено, без батерија грижи.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА : Ова отворено безжичен звучник доаѓа со 18-МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА.Добредојдовте да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми.Нашиот сигурен Услуги на Клиентите ќе бидат сигурни дека за да се одговори во рок од 24 часа и да понудат соодветни решенија за вас.Животот е потребно повеќе музички енергија.SONGLOW LS-01 Bluetooth звучник ќе ве изненади.Таа има една мала и стилски изглед, со повеќе функции, набитост и издржливост.Откако ќе се SONGLOW LS-01 bluetooth звучници, Вие не само што може да уживате во музика од дома, но, исто така, се тоа со вас за да додадете повеќе забава за патувањето.Точно Безжична Стерео Спарување на Bluetooth безжична двојна пар ви донесе совршен 360° звук искуство.Кога имате две SONGLOW LS-01 Bluetooth звучници, можете да ги спарите двата јазик и да ги комбинирате за да формираат повеќе моќни безжична стерео систем за истото искуство на филм или концерт, совршен избор за партија!.

Главните својства