.

idain Универзален Автомобил Покривот Монтирани Функционална Антена Ајкула Перка Антенски Автомобилот AM/FM Радио Сигнал Антена (Сива)

idain Универзален Автомобил Покривот Монтирани Функционална Антена Ајкула Перка Антенски Автомобилот AM/FM Радио

DEN 359.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

?ВИСОК КВАЛИТЕТ? : Направена со трајни АБС материјал обезбеди УВ-Заштитени & Водоотпорна слој , нема повеќе да се грижи за автомобил мие кршење антена. ?ДИЗАЈН-ВО АЈКУЛА ПЕРКА ВО ОБЛИК НА АНТЕНА? : Ајкула перка во облик на дизајн може намалување на воздушниот отпор, да ги задржи повеќе сигурност при вас?повторно возење. ?УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО АВТОМОБИЛСКИ? : Оваа антена е FM/AM приклучен кабел внатре кои се подобри возилото сигнал , се вклопат за повеќето автомобил, ве молиме бидете сигурни дека вашата Антена модел пред да го купат. ?ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛАЦИЈА? : Удобен да го инсталирате, нема дупчење бара, без жица конекција, само инсталиран од страна на држи на автомобил?s кровна површина со силна селотејп обезбедени на дното. ?НАПРАВЕТЕ ВАШИОТ АВТОМОБИЛ НАЈДОБРО? : Оваа антена refitting дел за автомобили, модерен изглед стил и рационализација дизајн направи вашиот автомобил повеќе брилијантен и модата.Карактеристики : - УВ-Заштитени & водоотпорна слој обезбедува ви потрајни производ. - Ајкула перка антена со FM/AM приклучен кабел внатре. - На антенски окно е направен од мекост ABS смола, анти-удар и тешко да се оштетат. - Лесна инсталација, во прилог авто одделение двострано лепливи ленти одговара на било каква рамна површина.Спецификации : Должина : (приближно) 170mm/6.7" Ширина : (приближно) 75mm/3" Height : (приближно) 60mm/2.4" Боја : Карбонски Влакна Црна/Сива(Изборен) Материјал : ABS Пакетот Вклучува : 1 x Ајкула Перка Антена.

Главните својства