.

YTD Likomey Гел лак Основата и Врвот Грб Сет,2 Парчиња 7.5 ml Впие Исклучување на УВ Ламба Излечи Помине Гел лак,Јасно Долготрајни Не Ги Сјајни Сјај Врвот Грб Салон Дома, DIY и

YTD Likomey Гел лак Основата и Врвот Грб Сет,2 Парчиња 7.5 ml Впие Исклучување на УВ Ламба Излечи Помине Гел

DEN 326.16

Износ
Во форма достапна за нарачката

➊ 【ВИСОКО СЈАЈНИ И ДОЛГОТРАЈНИ ОСНОВАТА И ВРВОТ ГРБ】По употребата,што може да се задржи вашата помине уметност високо сјајни,тешко и погоден за носене за најмалку 21 ден и да ја задржите бојата гел долготрајни и светла. ➋ 【ЕФЕКТИВНО ФУНКЦИОНИРАЊЕ НА БАЗА на ГРБ】 Заштита на ноктот,зголемување на ноктите лепливоста со обоени гел,да ги задржи на ноктите рамен,да ги задржи вашите уметнички помине подолго без пилинг,може да се користи со било која марка на гел лак. ➌ 【СУПЕР ВРВОТ ГРБ】Држи помине уметност висок сјај,тешко и погоден за носене,ќе се применуваат 2 слоеви за подобар ефект,удобен да го користите дома. ➍ 【ПРОФЕСИОНАЛНИ САЛОН КВАЛИТЕТ】лесен за употреба,добра цврстина,може да трае најмалку 21 дена доколку се користи правилно,погоден за природните нокти,УВ гел ноктите,вештачки нокти,на доградба на акрилни нокти, итн.,подобар ефект кога се користи со истиот бренд на боја гел. ➎ 【УСЛУГА ФИЛОЗОФИЈА】YTD Likomey секогаш е посветена на обезбедување на корисниците со безбеден, сигурен и еколошки висок квалитет на гел ,ние сме подготвени да се обезбеди 100% услуга за гаранција.

Главните својства