.

lilanping Дома Прикажување на Анти - Вистински Пламен Камин Core Кат Преносни Без Греење Функција 96X15X24CM

lilanping Дома Прикажување на Анти - Вистински Пламен Камин Core Кат Преносни Без Греење Функција 96X15X24CM

DEN 1819.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

На симулирани јаглен камин на дневникот шпорет, на изглед е поудобно. 3 D симулација лажни дрво, со пламен retardant ефект.Апликацијата може да се користи за многу различни внатрешни декорации.Име на производ : електричен камин јаглен brazier Производ големина : 96 X15 X24 CM Производ материјал : прав челик, смоли имитација wood Voltage : 220 V Контрола метод : прирачник control Note : Овој производ не содржи греење функција 1 x електрични stove Service : ви Благодарам многу за вашата набавка.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Главните својства