.

Посветла Пикадо Игра Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи Дебела)

Посветла Пикадо Игра Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

DEN 1079.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : 72inx24inx6mm, дебели јога мат со одличен лизга отпорни предност за да се спречи повреди.Материјал : Траен и еколошки материјали.Не-токсични TPE јога мат е овластен безбедна за човечки контакт.Меки текстури, не се лизга површина ќе ви помогне да бидете мотивирани и фокусирани.Добра еластичност и ублажување силно влијание ви овозможи да се задржи својата рамнотежа во текот на секоја вежба стил.Совршен за дома или студио употреба, идеален класичната вежба мат за сите видови на јога,Пилатес и подот вежби.

Главните својства