.

L'Oreal Professionnel Серијата Експерт Vitamino Боја Чистење На Клима Уред 13.5 Унци

L'Oreal Professionnel Серијата Експерт Vitamino Боја Чистење На Клима Уред 13.5 Унци

DEN 1813.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оптимална грижа за боја-третирана коса да влијае на текот на миењето.Збогатен со УВ-филтри и panthenol, го заштитува сјај на боја-третирана коса и веднаш detangles во само еден чекор.Без сулфати и parabens.Дерматолог за да се тестираат.Се применуваат помеѓу 3 и 5 пумпи на влажна коса.Масажа на скалпот и должини полека и се остава на за 3 до 5 минути.Додадете мала количина на вода, лесно емулгирам и исплакнете темелно.Погоден за секојдневна употреба или во меѓу редовно шампони.Во случај на контакт со очи, исплакнете нив веднаш.

Главните својства