.

ForPro Премиум Микрофибер 3-Парче Масажа Лист Сет, Ултра-Светлина, Дамка и Брчка-Отпорни, Вклучува Рамен Лист, Опремени Лист и се Соочуваат со Остатокот Маска, Кул Сива

ForPro Премиум Микрофибер 3-Парче Масажа Лист Сет, Ултра-Светлина, Дамка и Брчка-Отпорни, Вклучува Рамен Лист,

DEN 489.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сива Микрофибер Листови во Собата : Масажа лист собата е направен од 100% ултра-лесни микрофибер материјал.Професионална Масажа Листови : Масажа листови се супер мека и пријатна уште доволно издржливи за професионално перење.Сите околу Еластична Бенд : Екстра-фирма еластична обезбедува тесна одговара на сите стандардна големина масажа маси и масажа на лице cradles.Дамки, нафта и навремено-отпорни.Боја : Кул Сива Боја. 3-Парче Масажа Лист Сет : Сет вклучува масажа рамен лист 63" W x 100" L, масажа опремени лист 36" W x 77" L x 7" H, и масажа опремени лице одмор.For Pro Премиум Микрофибер 3-Парче Масажа на Состојба се Поставува дизајниран за удобност и заштита на масажа маси против шминка, лосион и масло, дамки.На микрофибер материјал е супер мека и пријатна уште доволно издржливи за професионално перење.Масажа опремени табела лист и масажа опремени се соочуваат со остатокот поклопецот се професионално hemmed со сите околу еластична бенд за голема удобност и одговара.Зошто Да Изберете Микрофибер?Микрофибер се состои од многу фино плетени влакна, кои се направени во лабораторија, како и во однос на формирање на природно во природата.Тоа е совршен за изолација на топлина и обезбедување на топлина во ладна клима.Микрофибер листови може да биде однесен до три пати повеќе отколку традиционалните памук или фланелен боксери листови и тие се исуши побрзо. 3-Парче Сет Вклучува : • Масажа рамен лист 63" W x 100" L • Масажа опремени лист 36" W x 77" L x 7" H • Масажа опремени се соочуваат со остатокот маска за Нега Инструкции : Машина за миење топло.Собори сува во ниска топлина.Не кајгана.Не сува чиста.Се мијат во рок од 24 часа на употреба.Не преоптоварување миење со премногу постелнина по миење циклус.Сува и постелнина според ткаенина и/или перење инструкции.For Pro Професионални Колекција се карактеризира со највисок квалитет, најдобра вредност, и најголемиот избор за професионалци и потрошувачите.Сите производи вклучуваат 100. АС СЕРТИФИКАЦИЈА / BSCI во СОГЛАСНОСТ For Pro Премиум Микрофибер 3-Парче Масажа на Состојба се Поставува дизајниран за удобност и заштита на масажа маси против шминка, лосион и масло, дамки.На микрофибер материјал е супер мека и пријатна уште доволно издржливи за професионално перење.Масажа опремени табела лист и масажа опремени се соочуваат со остатокот поклопецот се професионално hemmed со сите околу еластична бенд за голема удобност и одговара.

Главните својства