.

Neoprene и Најлон Спортски Armband Sweatproof Тренингот Работи Салата Фитнес Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси S10 Плус/S9 Плус/Забелешка 9/Note 8/iPhone Xs Max/8 Плус/7 Плус/Motorola Мото Г-

Neoprene и Најлон Спортски Armband Sweatproof Тренингот Работи Салата Фитнес Мобилен Телефон Случај за Samsung

DEN 189.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спортски Armband изградена во 1 патент затворање џеб за да се обезбеди голем и безбеден простор за складирање на вашиот мобилен телефон, слушалка, кабел, MP3, Копчиња, Кредитни Картички, лична карта и сл.Прилагодливи рака растеглив до 12.3 инчи да се вклопат за повеќето рака турнеја.Headphone дупка овозможува слушање музика кога ќе се ужива спортови.Екран-допир & Прилагодливи : панел е дизајниран со екстра-големи и многу јасно видливи пред нудејќи целосна функционалност на допир за лесно ракување без отстранување на вашиот armband.Голем compatibilities , фитинг големина на екран до 6.6 инчи паметен телефон , sunch како i Phone Xs Max / 8 Плус / 7 Плус / 6s Плус / Samsung Галакси S10 / S10 Плус / S9 Плус/ Забелешка 9 /Note 8. Лесни и флексибилни, совршен за повеќето спортски активности како трчање, велосипедизам, џогирање, јавањето, фитнес тренинг, или било кој друг спорт.Спецификација : ▶Димензија : 7.2 x 4.3 инчи ▶ Супер мек, флексибилен, издржлив, лесен и удобен ▶ 1 џек за Слушалки дупки се обезбеди лесен пристап до приклучок за слушалки ▶ Направен од висок квалитет на neoprene и воздух мрежа материјал за да се задржи пот далеку од вашите уреди и овозможуваат вашиот телефон да останат чисти и суви ▶Јасно и Високо Чувствителен на допир екран покрие овозможува целосен екран на допир за функционалноста, лесно да одговарате на повиците, управувајте со вашите плејлисти, или го активирате вашиот стоперката, без отстранување на телефонот.Ефикасни услуги на клиентите Во случај на било какви прашања, ние ќе ви се вратам во рок од 24 часа.

Главните својства