.

Jofay Мода 15ml УВ LED Гел лак Впие исклучување База на Грб Гел и Висок Сјај Нема Избрише Врвот Грб Гел Поставување Траен за DIY Дома и Ноктите Салон

Jofay Мода 15ml УВ LED Гел лак Впие исклучување База на Грб Гел и Висок Сјај Нема Избрише Врвот Грб Гел Поставување

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тие може да предизвикаат алергиска реакција, ве молиме, пред да аплицираат за секогаш да се земе кожа тест, и престанете да ја користите кога ќе почнете да чувствувате непријатно.Покрај тоа, на база на грбот е формулиран со здрава витамини како Витамин E и Б5 за зајакнување на ноктите.УВ ламбата и спрејот за 1 минута, или LED светилка за 30 -60 секунди.Што чекаш?.Покрај тоа, на база на гел е додадена на здрава витамин E и B5 да го негуваат вашите нокти и да ги направи посилни. [ВИТАМИН ГРИЖА БАЗА на ГРБ ГЕЛ] Нашата УВ база капут е одлична адхезија помеѓу ноктите и бојата гел слој за беспрекорен изглед и долго-траен маникир.[15 ML НЕ ги ИЗБРИШЕ ВРВОТ И на БАЗА на ГРБ го ПОСТАВИТЕ ] Има 1*15ml витамин грижа база на грб +1*15ml не ги грее врвот грб со подарок кутија. [ЗДРАВА & ДОЛГОТРАЈНИ] Jofay Мода нокти гел база на грб и горниот слој се направени од чисто смола, која е не-токсични и не се штетни за нокти.Доаѓаат со благ мирис, но тоа ќе исчезнат по лекување.Со среден вискозитет, тоа е лесно да се справи и обезбедува оптимална покриеност.Нашите четка е флексибилен за лесни само-апликација со двете раце.Нашите гел основата и врвот грбот може да биде компатибилен со сите видови на гел лак.На обврзници не само заштита на ноктите, но, исто така, да се спречи темни бои од дамки на вашите нокти.Направете вашиот маникир потрајни и трае подолго за околу 4 недели, со Jofay Мода 15 ML УВ LED помине гел впие-исклучете ја базата и не се-избрише врвот грб сет.Ако имате било каков проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас слободно и ние гарантираме за да можете да добиете на задоволително решение.Со сјаен финиш, горниот слој може да се печат вашиот гел лак боја и и да се создаде многу тешко, долго-траен, а долгорочните слој.Нашите гел база капут е одлична адхезија помеѓу вашите нокти плочи и вашата боја гел лак за да се спречи вашите нокти од лесно пилинг и chipping и да се спречи темни бои од дамки на вашите природни нокти.Доаѓа со убава кутија, врвот и на база на грб во собата може да биде дадена како подарок за вашиот омилен човек.

Главните својства