.

mDesign Пластични 2-Ниво Козметички Организатор со Прегради за Бања Суета, Countertop или Кабинет да се Одржи лак, Шминка, Крем, Кармин, Убавина Додатоци - Розова/Розово Злато

mDesign Пластични 2-Ниво Козметички Организатор со Прегради за Бања Суета, Countertop или Кабинет да се Одржи

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

2 СЕКЦИИ : Countertops остане чиста и средена со оваа корисна, малку козметички организатор со 2 големи слотови; Јасно површини да можете лесно да го видите она што лак бои имате и го дофати еден треба веднаш; Чувајте се оди до козметика вертикално и чувајте ги на организиран и лесно да се најде со поделени складирање области кои се нивоа за лесно стигнат до секое време.СКЛАДИРАЊЕ MADE SIMPLE : Совршен за сите ваши козметички и шминка потреби; компактно решение за складирање дека во склопот продавници око сенки, контура на палети, усна колекции, руменило, compacts, усна сјај, прав, фондации, веѓа колекции, bronzers, веѓата моливи, пинцети, cuticle ножици, ноктите trimmers, парфеми, лосиони и етерични масла.ФУНКЦИОНАЛНА Совршен за пред-тинејџерите, тинејџери и возрасни; Употреба во домот, станови, апартмани, condos, dorm соби, RVs, кабини, campers; m DESIGN СОВЕТ Употреба на биро или countertop во вашиот дом, канцеларија и занает соба да се задржи прибор за пишување, мали преносни компјутери и лепливи белешки одделени и организирани.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силна BPA и Хлор слободни да се загрози-отпорна пластика со трајни и модерен акцент околу основата; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки за 2.5" x 9.2" x 3.9" висока.Туш завеси се одличен и без мака начин за да додадете изјавата за вашата бања.m Design печатени туш завеси дојде во низа од бои, дезени и должини да се вклопи во било која големина туш.Исклучителни полиестер ткаенини промовира вода beading и е мазна за да се спротивстави на влага, богата со када и туш средини.Засилен buttonholes се одлични за секаков вид на прстени или куки.Шминка, четки, опрема, средства за чистење, лосиони, лак, па дури и накит имаат свои определени место со m Design е козметички коцки, жица кошеви, caddies, или организаторите со фиоки.Се минимизира бања нередот од страна на чување сите вашата убавина essentials на едно место.Креирајте кориснички областа на countertops, vanities, во кабинети, во фиоките, или скриена под мијалникот со овие compartmentalized на сопствениците.

Главните својства