.

lilanping Голи Јаглерод Камин Core Декоративни Симулација Пламен Камин 565X19X33CM

lilanping Голи Јаглерод Камин Core Декоративни Симулација Пламен Камин 565X19X33CM

DEN 415.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Помага да се создаде хармоничен целокупниот впечаток. 3 D динамичен пламен ефект, зрачи со романтична атмосфера.ПП пластични наместо на дрво имитација, има одредени пламен retardant ефект.Овој производ е само декоративна функција, нема греење функција.Големина : 56.5 X19 X33 CM.Сите спецификации на производот рачно се мери, ако има грешка во рамките на нормалниот опсег од 1-3cm, ве молиме да се разбере.Времето за испорака е 15 - 25 дена.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакетот вклучува : 1 x декоративни камин.

Главните својства