.

CYMO Црно Бела Мачка Кеси Порибување Чорапи Елка Украси

CYMO Црно Бела Мачка Кеси Порибување Чорапи Елка Украси

DEN 419.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Целосна Полиестер Фланелен Боксери.Големина : 16.53 X 10.23 X 8.66 Инчи, Ова Е Совршена Големина За Божиќ Подароци.Секој Порибување Има Висат Јамка За Лесно Екранот.Божиќ Чорапи Со Слатки Украси.Совршен За Да Се Holde Добрите, Мали Подароци За Деца, Пријатели Или Семејството.Што Виси Божиќ Украс На Чорапи Може Да Биде Украсена Во Домовите, Партии, Училишта, Паралелки, Клубови, Канцеларии, Ресторани И Така Натаму.Божиќ Порибување Не Е Само Sock, Но Исто Така И Деца Убава Очекување.За Навива Божиќ Сите Ние Треба да се Подготви Божиќ Порибување На Нашите Деца Кревет Да Им Даде Најдобро Сакаат,Чекаат Дедо мраз Присутни,И Надевајќи се дека Секое Дете Ќе ја Задржи Среќни Сите времиња.

Главните својства