.

SOCKIR Светлата Собранието го Поставите Компатибилен со 2006-2013 Chevy Impala / 14-16 Chevrolet Impala Ограничен / 06-07 Chevy Монте Карло (хром)

SOCKIR Светлата Собранието го Поставите Компатибилен со 2006-2013 Chevy Impala / 14-16 Chevrolet Impala Ограничен

DEN 2639.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Директни Идентични Замена за акции единица.Компатибилен со 2006-2013 Chevy Impala / 2014-2016 Chevrolet Impala Ограничен / 2006-2007 Chevy Монте Карло.Ги исполнува или го надминува DOT & SAE Стандарди.Ја Подобрува Видливоста & Возило Изглед.Доаѓа со двете возач & патникот страни.Plug-n-игра операција.Ве молиме бидете сигурни дека овој производ натпревари вашето возило пред да го купат со проверка на fitment информација подолу : .Ви треба повеќе од светлината и сигурен греди за ноќно возење.Тоа е многу важно за вашата безбедност и безбедноста.SOCKIR фарови ви помогне да остане безбедно со подобра осветленост & сигурност. 2006/2007/2008/2009/2010/2011/2012/2013 Chevrolet Impala. 2014/2015/2016 Chevrolet Impala Се Ограничени. 2006/2007 Chevrolet Монте Карло.Answer : ___________________________ Note : Светилки не се вклучени.

Главните својства