.

2002 Горната Палуба Игра Одлуки Reggie Џексон New York Yankees Bobblehead во Сива Патот Униформа

2002 Горната Палуба Игра Одлуки Reggie Џексон New York Yankees Bobblehead во Сива Патот Униформа

DEN 1198.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Многу остар во целина.Јасно подарок квалитет на објектот.Само барем знаци на ракување.Неколку многу мали, досадна дамки на блистер врвот.Патот сива униформа верзија е scarcer од белата дома униформа верзија. 7 инчи висок, вклучувајќи база.Фотографии покажуваат вистинските item дека јас сум продажба.

Главните својства