.

Timisea 3 Парчиња Риболов Прачка Магнетни Риболов Игра Образовни Учење Играчки, Пластични Пловечки Риба Деца Боја на Океанот Морски Животни за Деца и Возрасни Магнетн?

Timisea 3 Парчиња Риболов Прачка Магнетни Риболов Игра Образовни Учење Играчки, Пластични Пловечки Риба Деца

DEN 263.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

5 инчи до 21 инчи, давајќи им на младите можност да се развие седи и стои рамнотежа и функционална дофат.Опис на производот 3 PCS Риболов Прачка Магнетни Риболов Игра Образовни Учење Играчки, Пластични Пловечки Риба Деца Боја на Океанот Морски Животни за Деца и Возрасни, 3 Бои Широка примена : магнетното пластични риболов прачка погоден за дома, на училиште или во училница наставата материјали за изградба тесна интеракција и комуникација, најдобро за Божиќ, роденден подарок за возраст од 3 години, 4-годишната момчиња, девојки, може да им помогне на вашите деца да играат овие magentic риболов со пријатели да ги развијат своите социјални вештини Спецификација : Големина : 56 cm/ 22.Имајте пријатен ден! 4. Ние сме посветени на обезбедување на производ со висок квалитет и прифатлива цена за нашите клиенти.【Големина детали】риболов прачка може да стигне до 56 см/ 22 инчи во продолжен државата и 19 cm/ 7.Детска радост во фаќање на vibrantly обоени риби и други морски суштества може да се развие рака-око координација, горниот дел-тело сила и визуелна острина, и исто така да го остварат своето трпение и упорност, тоа ќе биде многу прекрасен подарок избор за нивниот роденден и фестивали.5 инчи во скратена државата, момчиња и девојки лесно може да го дофати и да го користите, и лесен за вашите деца да се носат за да се бања, базен, плажа, отворен двор, партија, големата вода играчките се подарок за години во доаѓањето на летото. 【Квалитетен материјал】 магнетното риболов игра играчка е направен од цврст пластичен материјал, супер силна жилавост и не е лесно да се скрши, многу издржливи и безбедни, симпатична и лесно да се привлечат други внимание, полјаците се прошири од 7.Ако сте незадоволни со производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш преку е-маил, Timisea ќе ви обезбеди со задоволително решение за вас во рок од 24 часа!.

Главните својства

Size:
56 cm/ 22.04 inch in extended
Material:
plastic
Color:
yellow, blue, orange
Quantity:
3 pieces
Package include:
1PCS yellow, 1PCSblue, 1PCS orange Fishing Rod :
Notice:
1.Actual color may be slightly different from the image due to different monitor and light effect :
2.Please allow 1-3cm deviation due to manual measurement :
3.Thanks for your understanding. Have a nice day! :
4. We are dedicated to providing the product of high-quality and affordable price for our customers. If you are unsatisfied with the product, please contact us immediately via email, Timisea will provide you with a satisfactory solution for you within 24 hours! :