.

V Бар Прилози,Двојно D се Справи со Кабел Прилози, V Бар Tricep се Повлече Надолу Вежба се Справува со Фитнес Опрема, Двојно Блиску Зафат Ред се Справува со Гума Handgrips

V Бар Прилози,Двојно D се Справи со Кабел Прилози, V Бар Tricep се Повлече Надолу Вежба се Справува со Фитнес

DEN 573.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДВОЕН D ДИЗАЈН : ви Овозможува да бидете двете раце истовремено и обезбедува балансиран сила да ги двете раце кога го закачите на било салата машина.ИЗГРАДБА : Направена од високо квалитетни цврст челик со гумена рака костец и заштитна хром финиш за да се спречи притисокот од корозија , ' рѓа и рачка од оксидација.МУЛТИ-ВЕЖБИ : Одлична за седиште ред вежби за развивање на грбот, рамената, лактите, triceps, и biceps.Двоен D дизајн ви овозможува да се вежба двете раце истовремено.Идеален за седиште веслање вежби за остварување на грбот, рамената, лактите, triceps и biceps.Двојно-D дизајн ви овозможува да се вежба вашата оружје одеднаш.Гаранција : Пријателски и отворени за поддршка на корисниците да им служи на сите ваши потреби.Сигурен и издржлив фитнес тренингот опрема која е направена да трае!Не само можете да работат надвор со доверба, но може да се продавница со доверба премногу.Двоен D Рачка - Кабел Машина Се Справи Со Прилози, Дигање Тренингот Додатоци.

Главните својства