.

Господар Масажа 6 Полн Круг Да Се Зајакнат - Црна

Господар Масажа 6 Полн Круг Да Се Зајакнат - Црна

DEN 911.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите најпопуларните големина 6 инчен ширина x 26 инчи должина.Лесен-за-чистење свилен мека животната средина кожата на допир СТП тапацир, вода, масло, и отпорни на абразија.Место под колената, глуждовите, или долниот абдомен за ублажување на мускулите вирус.Карактеристики на zippered надворешниот случај за лесно чистење.Рака се справи со од една страна, да се овозможи лесно позиционирање.Професионалци љубов нашите bolsters.Тие биле вистински-клиент поле-тестирани и 6 инчен дијаметар има докажано да биде попријатно отколку во било која друга големина.Со нашите свилен мазна, лесна-за-чистење на текстил и облачно мека пена пополнување обезбедуваат супериорен утеха и поддршка за вашите клиенти.Ова се зајакнат е разноврсна и неговата функционалност.Место под колената, глуждовите или долниот абдомен за ублажување на мускулите вирус.Има zippered надворешниот случај и со рака се справи со што лесно позиционирање за време на сесиите.На ПЛАНИНАТА полн круг се зајакнат е достапна во разни бои, така што може да го изберете оној кој најдобро ќе им служи на вашите потреби.

Главните својства