.

31 Парчиња Чудовиште Камион Ѕид Налепница Светат во Темница Чудовиште Камион Партија Материјали Прозрачна Големи Возило ѕидови и Тавани Decal за Момчиња и Девојки Со?

31 Парчиња Чудовиште Камион Ѕид Налепница Светат во Темница Чудовиште Камион Партија Материјали Прозрачна Големи

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Предмети Испратени до Вас : пакетот доаѓа со 5 листови на големи прозрачна чудовиште камион ѕид налепници, вклучувајќи пламен чудовиште камион, под коцкестото знаме, англиски име и пречка налепници, доволни количини и различни модели за да ги задоволат вашите разни украсни потреби.Светлосен Дизајн : ако се залепите изградба налепници на ѕидот, ѕидот налепници ќе емитираат зелена светлина, и овие налепници ќе продолжи да светат за околу 8 до 15 часа; Можете да ставете ги под светло или сончева светлина за околу 20 минути, бидејќи повеќе сакаат тие да се апсорбираат светлината, посветла на налепници ќе сјај.Безбедни за Користење се : камион ѕид decal е главно направени од ПЕТ материјал, кој е сигурен и без мирис, водоотпорен и фирма, не е лесно да се деформира и солза, се безбедни за употреба; покрај тоа, оваа налепница има убаво само лепило перформанси, не е лесно да падне и да може да биде цврсто прикачен на ѕид и обезбедуваат долг животен пат.Уживајте во Вашиот DIY Време : секој светат во темница налепница мерки 34 x 23 cm/ 13.39 x 9.06 инчи; соодветна големина ви овозможува да DIY вашата сопствена соба, и што може да одговара на различни модели на волја, прави вашата соба око фаќање и полна со вашите сопствени стилови; исто така Можете да го залепите овие таванот налепници со вашето семејство заедно и да уживате во вашиот родител дете време.Убава Соба Декорација : овие чудовиште камион ѕид налепници се шармантна украси за вашиот дом, и тие може да ги красат вашата куќа како дневна соба, спална соба, бебе соба, гостинската соба, playroom и повеќе, и исто така погоден за облекување училишта, градинки, училишта, градинки и други соодветни места.Убав подарок избор : Можете да го испратите овие шарени камион налепници на семејството, пријатели, колеги или соученици кои сакаат камиони, кои лесно може да ги задоволи нивните вкусови и остави длабок впечаток на нив, погоден за рамна и мазна површина како што се ѕидови, тавани, прозорци, врати, итн.Образовна функција : камион ѕид налепници доаѓа со разни типови на возила, и тие исто така имаат свои имиња, па можете да одговара на името со соодветните возило и да им помогне на вашите деца се идентификуваат и да се запознаат со различни возила во процесот на pasting.Спецификации : Главен материјал : ПЕТ Боја : како што е прикажано на сликата Големина : 34 x 23 cm/ 13.39 x 9.06 инчи Пакетот вклучува : 5 x Чудовиште камион ѕид налепници(листови) Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Главните својства