.

Човекот Компанија Природни Брада Нафта за Мажи со Бадемово Масло, мајчина Душица, Argan, и Јојоба Масло за Побрзо Брада Раст - 1.1 Мл | Брада клима уред Масло, Омекнува & З?

Човекот Компанија Природни Брада Нафта за Мажи со Бадемово Масло, мајчина Душица, Argan, и Јојоба Масло

DEN 215.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРИРОДНИ ЕКСТРАКТИ : Човек Компанија брада производи се направени со сите органски и избрани состојки.Нашите формули се SLS (сулфат слободни) & paraben слободни, вегетаријанска храна, пријателски, без хемиски додатоци.ПРОМОВИРА РАСТ : Брада рутински со Нашите Органски Брада Масло, ќе ви помогне да изгледа целосни и подолго.Колку?Масажа на фоликулите на косата се зголемува циркулацијата на крвта, промовирање на косата дебелина и раст.ДЛАБОКО ИСХРАНА : Збогатен со чист мајчина Душица Етерично Масло, овој Брада Омекнувач за Крупни косата негување ефект кои ги спречуваат кожата и косата сувост, која може да доведе до frizz и подели завршува.СВИЛЕН БРАДА : Со Слатко Бадемово Масло, овој патување големина брада третман за мажи додава вистинската количина на сјај на вашата брада, што го прави свиленкаста-мазна на допир.Откако се обиделе ќе ви се љубовта!.НЕМА ПОВЕЌЕ ЧЕША : влага на нашите Органски Брада Масло дава благотворно сензација, го спречува првут и иритација на кожата што предизвикува дека досадни чеша што доаѓа со брада раст.Тој содржи Витамин Е, кој го успорува процесот на стареење на кожата.Брада нафта за мажи што ги има својствата и предностите на Бадем и мајчина Душица е подобро познат да се промовира раст, и покрај тоа што се повеќе се управува и да се неверојатни.Нашите Moustache и Брада Масло е специјално дизајнирани за да се промовира брада раст/ хидратација.Обезбеди исхрана и згусне брада и.moustache, ја зголемува брада раст во региони со трнлив брада.Брада масло е една од најважните производи за секој човек кој сака да важнича брада изгледа.Всушност, тие се доволно добри за да се промовира брада раст и понатаму со доставување на сите потребни хранливи материи.

Главните својства