.

Б. К. Б Навлажнувачки Шампон + Балсам За Балансиран Влага Барови, Природни & Чиста Убавина, Вегетаријанци, Растителна Основа, Пластични Слободни, Идеален Ph Баланс, Бе?

Б. К. Б Навлажнувачки Шампон + Балсам За Балансиран Влага Барови, Природни & Чиста Убавина, Вегетаријанци, Растителна

DEN 519.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

БАРОВИ НАД ШИШИЊА : Ние развој на производи што се направи сте горди што ја имаат дома.Течни козметика се 80% вода и се остава непријатно јаглерод стапало по целиот синџир на набавка.Затоа, ние се трансформира течни лична хигиена и козметички производи во барови содржи само состојки кои ви се навистина потребни.Водата веќе ги имате дома.ИДНИНАТА Е БЕЗВОДНИ : Цврсти козметика елиминира пластична амбалажа и логистички многу поефикасно.Пакување индустрија е најголем во светот пластични потрошувачите, оптоварување на животната средина со еднократна употреба пластични.Зошто да носите пакувана вода по должината на целиот синџир на набавка и во нашите домови, кога водата е веќе во нашите бањи?.ИНСПИРАЦИЈА : сакаме нашите барови да ги инспирира нашите купувачи да живеат повеќе минималистички живот, приоритизирање на conscient потрошувачка на донесување одлуки.На БОБ Шампон Бар прави до две просечни големина шишиња шампон, а еден климатизација бар заменува три пластични шишиња.НАШИТЕ ШАМПОН ЗА КАДРАВА КОСА : Влага поттик и длабоко чистење.Нашата природна формула спречува сушењето на сите коса должина.Резултатот е мека и здрава и полна со живот на косата.Таа, исто така им помага на curl дефиниција, бидејќи има Shikakai екстракт, позната по своите навивам memorizer ефект.НАШИТЕ ИЗБАЛАНСИРАНИ ВЛАЖНА клима уред : Балансирана влага за мрсна коса или скалпот климатизација.Го спречува губење на тешки влакната на задниот дел од вишокот на влага, светлина визуелни и полна со движење на косата.

Главните својства