.

Лустерот Тавански Вентилатор, 5 Ножеви Фан со Далечински Управувач, Тавански Вентилатор со Осветлување, Летен Зимски Операција (Боја : Кафена)

Лустерот Тавански Вентилатор, 5 Ножеви Фан со Далечински Управувач, Тавански Вентилатор со Осветлување, Летен

DEN 1900.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

❤3 бои и 6 правец на брзини прилагодливи : На таванот светлина со вентилатор може да се променат три различни ефекти (топло бела 3000 K, неутрални бела 4000k, кул бело 6000 K) и да го поставите на шест различни правец на брзини (low speed, средна брзина и голема брзина).Тоа може да се постави слободно преку далечинскиот управувач за да ги задоволат вашите различни прилагодувања на светлото и индивидуални потреби. ❤Дома Декорација : навивачите и светлата се независни функции на кои може да се користи во исто време или во делови, за да одговараат на вашиот живот.На uniq.ue дизајнот на современ и креативен тавански вентилатор со светилка е погодна за барови, кафулиња, ресторани, спални соби, дневни соби, кујни, барови, детски соби, станови, канцеларии, ходници, продавници, итн. ❤Квалитет гаранција : врати се и размена во рок од 3 месеци.Модерната фан светла се лесно да се инсталира и да дојде со детални инструкции.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. ❤Најновите Таванот Светла со Вентилатор : На таванот фан со светлина има обратен ефект и може да се користи со греење во зима да се направи куќа се чувствуваат потоплите.Лето може да се излади во куќата.Со интелегентни далечински управувач можете да изберете помеѓу топла светлина или ладна светлина и топла или ладна светлина, може да се затемнети.Ако спиете во текот на ноќта, можете да го вклучите ноќен режим.Со далечински управувач можете да го поставите времето да 1ж / 2h. ❤Материјал : абажур е направен од висок квалитет на железо и КОМПЈУТЕР, кој е тешко, висока температура отпорни, и меки и единствен.Чист бакар инверторот моторот за да се обезбеди фан, ниско ниво на бучава фан, стабилно и безбедно функционирање.Ново додадени фреквенција конверзија е помоќен, повеќе интелигентни и повеќе енергетски ефикасни.Тавански вентилатор со светлина и далечински управувач❤ Функција : ● целиот фан ножеви се направени од издржлив материјал.Ова осигурува дека фан работи непречено и безбедно.● Ниска правец на бучава е малку, како и

Главните својства