.

4 Пакет Хлапак Shebang Цитрус&Нане Почиста. Прави 12 Компатибилен заменливите патрони за уредите за Браун се Исчисти & се Обнови касети - произведено во САД

4 Пакет Хлапак Shebang Цитрус&Нане Почиста. Прави 12 Компатибилен заменливите патрони за уредите за Браун се

DEN 443.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зачувајте до 75%, во споредба со Браун се Исчисти & се Обнови од страна на refilling вашиот касети и да се намали пластични отпадоци!.Чисти и подмачкува жилет автоматски значи чистење почесто за подобро shaves сега е достапен!.Помага да се продолжи животот на вашиот хлапак ножеви и главата. * Микс пакет на концентрат со 16 мл/500 ml шише од 90% или поголема на алкохол (isopropyl, триење, етанол).Инструкции за употреба предвидено во 10 јазици!Англиски, Español, Français, Português, Германски, Италијански, Руски, Арапски, Поедноставен Кинески, Хебрејски Јазик.Ќе добиете 4 пакети на концентрира дека ќе се направи 12 замена заменливите патрони за уредите за Браун се Исчисти & се Обнови® касети.Хлапак Shebang™ подобрување на сите природни формула.Тоа е огромен пари saver!Зошто е Хлапак Shebang најдобар хлапак чистење на пазарот?Ние сме експерти во авто-чистење бричење системи.Соработувавме со хемичари на водечкиот приватен етикета производи за чистење производителот да креира напредни универзална хлапак средства за чистење.Инструкции за употреба предвидено во 10 јазици!Англиски, Español, Français, Português, Германски, Италијански, руски, арапски, Поедноставен Кинески, Hebrew Your задоволство е БЕЗУСЛОВНО ЗАГАРАНТИРАНО!*** Кертриџ не се вклучени. ***Работи во сите Чисти & Полнење системи, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на : Pulsonic®, Серија 7, 360 Заврши, Контура, Contour Pro, Cooltec, Серија 5, Activator, Syncro®, Syncro® Pro, Серија 3, Flex Looking за почисто за различни бричење систем?Се направи барање за : - Хлапак Shebang™ за Panasonic ES-4 L03 или WES-4 L03 се концентрира - Хлапак Shebang™ за Philips Norelco Џет Чисти - Хлапак Shebang™ за Ремингтон® Powerclean - Хлапак Shebang™ за Philips Norelco Smartclean Replaces : CCR, CCR2, CCR3, CCR4, CCR5, CCR6, CCR7, CCR8 QUESTIONS ИЛИ ПРАШАЊА?НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕ.Ве молиме контактирајте со нас со користење на поставам Прашање копче по кликнување на Organek Живеат погоре.Сите брендови, марки, и регистрирани трговски марки и марки се сопственост на нивните соодветни компании.

Главните својства