.

canjoyn 100 Произлегува Бисер Стапови Beading на Жица Произлегува за DIY Гарланд Булчински Свадба Бисер Букет Дома Партија Оркестарот Занает (Сребро)

canjoyn 100 Произлегува Бисер Стапови Beading на Жица Произлегува за DIY Гарланд Булчински Свадба Бисер Букет

DEN 309.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

1.Пакет : Еден пакет вклучува околу 100 произлегува. 2.Материјал : Трајни ABS пластика ; Бисер Дијаметар : 4mm; Матични Должина : 25 см / 9.8 инч. 3.Повеќенаменски : Идеален за свадба centerpieces, булчински букет, свадба гарланд, beaded curation, свадба позадина, итн. 4.DIY Занает : Има толку многу бои, кои можете да изберете она што ви се допаѓа.Можете да DIY бисер букет според вашиот сопствен идеја. 5.Креативна Декорација : бисер оркестарот е погодна за многу наврати и цели, како што се Божиќ украси, свадба маса декорации, бебе туш маса декорации, партија украси, фото реквизити.Тоа изгледа елегантно и убаво да додадете гламур за вашата прослава. 100 * ABS Бисер Стапови Булчински Свадба Букет Партија Материјали Декорација.

Главните својства