.

Галакси Тема Роденден Банер 2 Парчиња Подготвен да се Откажам Среќен Роденден Знак Виси Маглина Банер и 4 Пакети Галакси Партија Материјали Круг Сфера Простор Бало?

Галакси Тема Роденден Банер 2 Парчиња Подготвен да се Откажам Среќен Роденден Знак Виси Маглина Банер и 4 Пакети

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Погодно да се Откажам : овој простор среќен роденден знамето е веќе собрани, па нема потреба да се грижите за тоа ќе мора да потрошите многу време да се соберат на банер, само обеси каде што сакате да ги красат, и тоа е погодна за двете внатрешна и надворешна места.Галакси Тема Роденден Украси : нашиот простор роденден украси се карактеризира со темата на галакси, уметнички и шармантна, и комбинации на виолетова, бела и други живописни бои што овие украси повеќе се забележува, лесно да се разбуди вашиот интересите на децата.Здрав Картон Материјал : нашата галаксија тема роденден банерот е главно изработени од тврд картон, и секој знаме мерки за прибл. 5.7 х 4. 7 инчи, лесни, но цврсти, јасно печатени и светли бои не се лесно да исчезнат, сигурен и обновливи, се достапни за долго време услуга.Галакси Банер и Балони Сет : пакетот содржи 2 парчиња виси маглина банери и 4 парчиња на просторот балони, убава комбинација и соодветна количина за да зачин до вашиот дом или на лице, со што пријатно благодарност искуство.Погоден за Различни Прилики : овие галакси роденден украси се идеални за украсување на вашиот роденден партии, покрај тоа, тие, исто така, може да се широко се применува и на други соодветни случаи, како јубилеи, прослави, свечености и така натаму.Голема usages : Со добар изглед дизајн и светли бои, нашиот простор тема роденден украси не се само деликатна decors за да додадете повеќе шарм да се забавуваат, но, исто така, прекрасни позадини за преземање на спомен фотографии со вашите семејства или пријатели.Лесно да ги красат : Светло во тежина, овој галакси ѕид оркестарот лесно може да се закачи на плафон, ѕид, камин, прозорци и други агли на вашиот дом, и на големи балони можат да бидат фиксирани на банер, или само нека лебдат во воздухот.Спецификации : Главен материјал : картон Боја : како на фотографии е прикажано Знаме, големина : околу 5.7 х 4. 7 инчи Пакетот вклучува : 2 x Виси роденден банери 4 x Круг сфера простор балони Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големини.Боите може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Главните својства