.

Rory McIlroy Autographed Сива и Кобалт Сина Најк Шапка - Горна Палуба - Autographed Голф Капи и Очила

Rory McIlroy Autographed Сива и Кобалт Сина Најк Шапка - Горна Палуба - Autographed Голф Капи и Очила

DEN 16799.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Горната Палуба.Категорија; Autographed Голф Капи и Очила.Во само еден краток период на време, во Северна Ирска голф продиџи Rory Mc Ilroy исчезна од освојувањето на Европската Аматерски во 2006 година во светот е број еден играч на голф.Тој не е само победа овие настани; тој е препишување на записни книги.На тендерот возраст од 25, тој е веќе четири време голем победник.Со секој спектакуларен се изврши, неговата голф наследство се подобри и тој станува мора да се види во ЖИВО.Rory е етикетирани како највозбудливите млади играч во голф, и една од најпознатите продава.На курсот Rory е облечен од глава до пети во Најк голф облека.Оваа сива и кобалт сина Најк шапка е ист стил шапка тој носеше на ден 1 и ден 3 на неговиот победоносен 2014 Отворено Првенство.Неговиот црн потпис на оваа limited edition (25) шапка е предмет на автентикација врз основа на UDA е Пет-Чекор Автентикација Процес.Производ прикажан за демонстрација цели и не е предмет на промени без дополнително известување.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Rory Mc Ilroy сувенири.сувенири.

Главните својства